Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Auto Świat - Skoda od A do Z!

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Auto Świat - Skoda od A do Z!

    No niestety, autko ma swój przebieg - 250tyś więc jestem przygotowany że będą się z nim dziać jakieś rzeczy. No cuż, autko ma być niezawodne więc inwestować muszę.

    Linka od klamki pękła mi w sylwestra 15 minut przed nowym rokiem
    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

    STOP ECO-TERRORISM!

  • #2
    Auto Świat - Skoda od A do Z!

    Skoda od A do Z!

    W najnowszym wydaniu tygodnika Auto Świat superdodatek eksploatacyjny o Skodach.

    Na dodatkowych 16 stronach przedstawione są modele Octavia I i II, Fabia I, Felicia i Superb I . Dodatek oprócz prezentacji zawiera historię poszczególnych modeli, wyniki testów długodystansowych, porady eksploatacyjne, opinie fachowców. Wymienione są ponadto typowe usterki, ceny części, koszty napraw i polecane wersje.

    W części poświęconej Skodzie Octavia link do opinii użytkowników na NASZYM FORUM!!!

    Zobacz, co czeka na Ciebie w kiosku!

    Strona nie została odnaleziona
    Załączone pliki
    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

    STOP ECO-TERRORISM!

    Komentarz


    • #3
      Jeśli kogoś interesuje historia Skody to w ostatnim numerze miesięcznika Automobilista jest artykuł o sukcesach sportowych marki. Fotki i opisy modeli wykonanych w kilku egzemplarzach. Niektóre naprawdę bajerancko wyglądają.

      Komentarz


      • #4
        Purchawa, w którym to konkretnie numerze, bo miałem w ręce z 9marca i tam nie było tego dodatku?
        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez shado
          w którym to konkretnie numerze, bo miałem w ręce z 9marca i tam nie było tego dodatku?
          Cytat:"już w poniedziałek w każdym kiosku!"
          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

          Komentarz


          • #6
            loru, no tylko poniedziałków mamy wiele Trudno wyczuć czy to chodziło o poprzedni poniedziałek czy następny :roll:
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez shado
              loru, no tylko poniedziałków mamy wiele Trudno wyczuć czy to chodziło o poprzedni poniedziałek czy następny :roll:
              a na datę tego "artykułu/ogłoszenia" zerknął :?:
              cytat : "13.03.2009 | 11:12"
              O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

              Komentarz


              • #8
                Ten Poniedziałek , od dzis dostępna w Kioskach już mam.
                [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                Komentarz


                • #9
                  Również nabyłem i z ciekawości czytałem w koreczku
                  W O II silnik 1,6 FSI polecają co potwierdza moje bardzo pozytywne uczucia do niego plus pierwsza Skoda

                  Komentarz


                  • #10
                    napiszcie koledzy jaka cena jest tego dodatku??
                    przestrzeń za tobą, wszystko przed tobą Octavia tez potrafi

                    Komentarz


                    • #11
                      2,70 zł za dzisiejszy numer wraz z dodatkiem. Nabyłem przed chwilą.
                      :

                      Komentarz


                      • #12
                        Zaraz po otrzymaniu e-mail`a pobieglm do kiosku "za rogiem" wrocilem i przegladnolem co tam ciekawego napisano. Zeby sie nie rozpisywac, powiem tak cale szczescie ze numer kosztuje 2,70 ,-

                        Pozdrawiam
                        P.S. przed napisaniem tego poradnika-dodatku autor powinien posiedziec na forum OCP - przynajmniej w temacie O1 i O2. To moja opinia, byc moze inni beda zachwyceni.
                        Zeby polecac silnik 2.0 benzyna ...
                        pablo_doctor

                        Rozdawajmy sobie punkty za rzeczowe informacje

                        CB-RADIO MIDLAND 220 modyfikowany - /15W Roger Beep / , odwiercona antena na środku dachu - obecnie LEMM 160

                        http://picasaweb.google.com/pablo.doctor.OCP www.zuart.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          Re: Auto Świat - Skoda od A do Z!

                          dziekuje za info, bo kupilem dzisiaj AS ale tego dodatku nie zauwazylem
                          OchMan
                          =====

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Purchawa
                            W części poświęconej Skodzie Octavia link do opinii użytkowników na NASZYM FORUM!!!
                            Fajnie tak jak ktoś doceni ten wysiłek włożony w to forum.
                            O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                            Komentarz


                            • #15
                              I jak opinie czytelników bo ja jeszcze nie mam. Dzis tylko jeden kiosk odwiedzilem w okolicy domu "przez szybe" i nie widzialem nic na okładce o Skodzie. Może stary numer to był. A osobny poradnik o czyms innym. Jutro zapoluje.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez ochman
                                bo kupilem dzisiaj AS ale tego dodatku nie zauwazylem
                                pewnie jakaś świnia wyciągła :evil:

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez ufo
                                  pewnie jakaś świnia wyciągła :evil:
                                  Ale ten dodatek jest "zwarty"

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez ufo
                                    pewnie jakaś świnia wyciągła :evil:
                                    Nie da się - jest wszyty w środek. Na okładce numeru z przodu na górze jest napis "Wszystko o Skodach".
                                    :

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez zpluta
                                      Nie da się - jest wszyty w środek.
                                      Dać się da, właśnie mi to mój prawie dwuletni czeladnik uskutecznił

                                      a tak po prawdzie to dla ludzi którzy tu zaglądają w miarę regularnie to nic tam odkrywczego nie ma:0

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez westwi78
                                        a tak po prawdzie to dla ludzi którzy tu zaglądają w miarę regularnie to nic tam odkrywczego nie ma:0
                                        Zgadza się - wydaje mi się, że jest to ciekawe np. dla tych, co myślą o jakimś zakupie w przyszłości, znają markę ale np. nie na tyle, żeby odróżnić od siebie poszczególne wersje. Dla tych będzie to dobry materiał. Dla nas, cóż - może co najwyżej jakieś medialne potwierdzenie, że Skoda to był conajmniej dobry wybór a Octavia dobry wybór spośród Skód
                                        :

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          kupiłem, przeglądam
                                          rzeczywiście, łogólne to take
                                          jakby ktoś nie zdąrzył zakupić, a chciał pooglądać, mogę skany jutro wysłać

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            zakupiłem i w sumie mało tego - spodziewałem się dłuższej lektury
                                            no ale czego oczekiwać za 2,70 z vat

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Cytując klasyków z "Ani mru mru"..... "nic ciekawegooo" No może nic rewelacyjnego. Dla zupełnych lajkoników cos ważnego pewnie sie znajdzie, ale ważne że wogóle zwrócili uwagę na Szkodniki. Aha, to pisanie o "fabrycznej" zamiast np. "dedykowanej" instalcji LPG zamieszanie czytelnikom w głowie wprowadza.

                                              Ale info jak poprawnie wozic trójkąt mnie sie spodobało, bo swego czasu jeszcze w feli miałem za szybą w awaryjnej sytuacji ops: I moze do niektórych dotrze ze na holu nie jedziemy na awaryjnych :evil:

                                              A tak generalnie to jak kiedyś bede zmieniał autko i bedzie superb combi... to nie wybiore nic innego..... chyba :wink:

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                i to co mnie rozbawialo - najczesciej regeneracja sprezarki miedzy 90-140kkm - LOL - toz to nie warto kupowac

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  W następnym wydaniu AS (25.01.2010) jako dodatek ma być poradnik eksploatacyjny Skoda Octavia II. Ciekawe co nowego napiszą
                                                  NIE JESTEM LENIWY TYLKO ONERGOOSZCZĘDNY!

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X